+48.914189915

2022-07-25

Okna Premium w promocyjnej cenie - zapraszamy


Okna Premium w promocyjnej cenie - zapraszamy

"Promocja jubileuszowa" naszego producenta to najlepsza okazja do zakupu wysokiej jakości okien w korzystnej cenie. Okna Premium to nowoczesne stolarka okienna zaprojektowana z myślą o najważniejszych potrzebach jej użytkowników. Najlepsze parametry izolacji termicznej, estetyka i bezpieczeństwo to największe atuty naszych okien. Obecna promocja na okna Premium, w tym także okna przesuwne trwa do 31 sierpnia br., dlatego mają Państwo czas na zapoznanie się z naszymi produktami.

O oknach LUM’UP oraz V82, na które obowiązuje 7% rabatu, przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce produkty. Nadmieniamy, iż okno LUM’UP jest oknem niskoprofilowym, czyli niskie złożenie ramy i skrzydła oraz wąski zestaw słupka ruchomego pozwalają na wpuszczenie większej ilości światła dziennego. Będziemy mieli jaśniej w naszych pomieszczeniach niż w przypadku okien standardowych. Ponadto Okno LUM’UP dzięki technologii Nano Glue jest oknem stabilnym, o sztywnej konstrukcji, bardziej odporne na wszelkie pęknięcia. Natomiast okno V82 cechuje się wysoką stabilnością, o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej. Także odporne na wahania temperatur oraz siły mechaniczne.

System okien przesuwnych to okna głównie tarasowe, mające wszechstronne zastosowanie w pomieszczeniach typu: kuchnia, salony, pomieszczenia biurowe i magazynowe. Na tego typu okna otrzymamy rabat w wysokości 7%. W przypadku drzwi zewnętrznych, tj. drzwi premium 70 i naświetla obowiązuje 10% rabatu. Oczywiście więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo w naszych biurach handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, telefon: +48 91 469 27 11) i Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, telefon: +48 91 418 99 15).

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej promocji okien i drzwi w naszej firmie wraz z profesjonalnym montażem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych biurach od poniedziałku od piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Pomiary również możliwe w godzinach popołudniowych.

Warto nas odwiedzić.

«powrót