+48.914189915

okno LUM’UP


Okno LUM’UP to innowacyjny system okienny, który zapewni Państwa pomieszczeniom aż o 27% więcej światła niż pozostałe okna. Dlatego, że jest oknem niskoprofilowym, czyli niskie złożenie ramy i skrzydła oraz wąski zestaw słupka ruchomego pozwalają na wpuszczenie większej ilości światła dziennego. Zastosowanie pakietu szybowego o współczynniku Lt na poziomie aż 74% również przyczynia się do zapewnienia więcej światła.

Okno LUM’UP dzięki technologii Nano Glue jest oknem stabilnym, o sztywnej konstrukcji. Dodatkowo technologia ta gwarantuje to, że okna są bardziej odporne na wszelkie pęknięcia, głównie podczas transportu czy montażu okna. Również autorski system wzmocnień daje gwarancję sztywności konstrukcji oraz zwiększa odporność na przeciążenia.

Okno LUM’UP to połączenie klasyki z nowoczesnością. Dlatego pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i bardzo nowoczesnych. Ukryte zawiasy są niewidoczne dla oka, a jednocześnie nie deformują uszczelek. Dzięki temu okno zachowuje szczelność, tym samym zachowując parametry izolacji termicznej i akustycznej. Ponieważ nasze okno posiada bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła (okno referencyjne) na poziomie Uw=0,8 W/(m2·K) przy zastosowaniu pakietu szybowego 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/(m2·K).

Okno dostępne w bogatej gamie kolorystycznej.

Okno LUM’UP w wersji standardowej:


minigaleria

«powrót