+48.914189915

2022-06-20

Konfigurator drzwi Premium


Konfigurator drzwi Premium

Miło nam Państwu zaprezentować konfigurator drzwi Premium firmy Vetrex. Nasza firma jest autoryzowanym salonem sprzedaży okien i drzwi Premium, stąd nasza troska o jeszcze większą dbałość o każdy szczegół w wyborze odpowiednich produktów stolarki okiennej i drzwiowej naszego producenta.

Konfigurator zawiera następujące elementy:

Konfigurator dostępny jest pod linkiem na naszej stronie, ale bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do naszych biur handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, telefon: +48 91 469 27 11) i Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, telefon: +48 91 418 99 15), gdzie nasi pracownicy służą Państwu wszelką pomocą techniczną w wyborze odpowiedniej linii drzwi Premium, modelu i kolorystyki.

Drzwi Premium Vetrex to wysokiej jakości drzwi zewnętrzne o wyjątkowej estetyce i nietuzinkowej kolorystyce, dzięki której wyróżniają się spośród innych producentów. Cieszymy się, że właśnie nasze biura handlowe mogą zaoferować Państwu nowoczesne i solidne drzwi do zewnątrz wymarzonego domu. Polecamy także profesjonalny montaż każdych zakupionych u nas drzwi Vetrex oraz innych naszych dostawców. Pełna oferta drzwi zewnętrznych dostępna jest na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszamy.

Polecamy drzwi Premium, które stworzyć można od ręki.

«powrót