+48.914189915

drzwi PREMIUM

Drzwi to nieodzowny element każdego domu. Najczęściej kupujemy je w marketach nie zważając na ich pochodzenie i wykonanie. Wtedy okazuje się, że montaż takich drzwi nie od końca spełnia nasze oczekiwania. I po pewnym czasie szukamy tych wymarzonych drzwi.

Drzwi PREMIUM - to nasza oferta, która może spełnić każde marzenie związane z wyborem drzwi i ich montażem. Bowiem w swojej ofercie posiadamy bogatą paletę drzwi PREMIUM firmy Vetrex, naszego czołowego dostawcy stolarki otworowej. Polecane drzwi PREMIUM to zwieńczenie francuskiego stylu, elegancji i stylu. Nasze drzwi nie należą do zwykłych drzwi do użytku zewnętrznego czy wewnętrznego. Nasze drzwi cechują się takimi zaletami jak:

W naszej ofercie drzwi PREMIUM dostępne są następujące modele drzwi:

Drzwi PREMIUM (wszystkie modele) posiadają wspólną specyfikację produktu w tym:

Drzwi PREMIUM dostępne są w naszych biurach handlowych w Goleniowie, ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15 oraz w Szczecinie, ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11. Nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji o każdym modelu drzwi PREMIUM firmy Vetrex. Jako autoryzowany salon sprzedaży firmy Vetrex gwarantujemy Państwu produkt najwyższej jakości bezpośrednio od producenta, profesjonalny montaż i serwis gwarancyjny.

Drzwi PREMIUM to europejski styl.