+48.914189915

2022-01-11

VetrexMotion i VetrexMotion max w naszej ofercie


VetrexMotion i VetrexMotion max w naszej ofercie

VetrexMotion i VetrexMotion max to nasze najnowsze systemy tarasowych drzwi podnoszono-przesuwnych od firmy Vetrex. Największą zaletą nowych drzwi jest ich wielkość i nowoczesne rozwiązania technologiczne. To bezprogowe konstrukcje podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych, które posiadają maksymalne wymiary 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Wielkie przestrzenie szklane są wszech obecne w nowoczesnym budownictwie, co przekłada się na większą ilość promieni słonecznych w naszych pomieszczeniach.

Nowe systemy VetrexMotion i VetrexMotion max produkowane są na profilach Veki, gdzie skrzydło jest 5-komorowe o szerokości 82 mm, rama 7-komorowa o szerokości 194 mm, klasy A. Standardowo w systemie VetrexMotion występują wzmocnienia ze stali ocynkowanej o wyjątkowej wytrzymałości, co przekłada się na ich wytrzymałość oraz stabilność. Oczywiście zachowują najlepsze parametry izolacji termicznej, gdyż wyposażone są w pakiet szybowy 4-16-4 Ug=1,1 wg EN673 oraz ciepłą ramkę Master Therm. Dodatkowo stabilności w użytkowaniu zapewnia im system okuć SIEGENIA – HS PORTAL (nośność skrzydła przesuwnego do 400 kg).

Na naszej stronie w niusach zamieściliśmy szerszy opis nowych drzwi tarasowych. Więcej informacji udzielą nasze autoryzowane salony sprzedaży firmy Vetrex w:

Polecamy Państwu również pozostałe systemy drzwi tarasowych wraz z montażem, który wykonuje nasza doświadczona ekipa montażowa. Gwarantujemy produkt wysokiej jakości z profesjonalnym ciepłym montażem.

Zapraszamy architektów, inwestorów budowlanych i klientów indywidualnych do całorocznej współpracy z naszą firmą z wieloletnim doświadczeniem w stolarce otworowej.

Polecamy się.

«powrót