+48.914189915

2021-11-04

Nowość - VetrexMotion i VetrexMotion max


Nowość - VetrexMotion i VetrexMotion max

VetrexMotion i VetrexMotion max to najnowszy i najnowocześniejszy system tarasowych drzwi podnoszono-przesuwnych od firmy Vetrex. To bezprogowe konstrukcje podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych, które posiadają maksymalne wymiary 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości.

Nowe drzwi tarasowe to drzwi przeznaczone do nowoczesnego budownictwa o charakterystycznych dużych przeszkleniach i wąskich profilach. Ponadto niskoprogowy system idealnie komponuje się z systemem okiennym LUM’UP. Dla koloru białego parametry techniczne to: szerokość do 6,5 m, a wysokość 2,7 m. W przypadku pozostałych kolorów mówimy o wysokości do 2,5 m. Oba systemy drzwi podnoszono-przesuwnych cechują się solidnym wykonaniem, wysoką funkcjonalnością, bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej i wyjątkową estetyką.

VetrexMotion i VetrexMotion max produkowane są na profilach Veki, gdzie skrzydło jest 5-komorowe o szerokości 82 mm, rama 7-komorowa o szerokości 194 mm, klasy A. Standardowo w systemie VetrexMotion występują wzmocnienia ze stali ocynkowanej o wyjątkowej wytrzymałości, co przekłada się na ich wytrzymałość oraz stabilność. Zastosowano pakiet szybowy 4-16-4 Ug=1,1 wg EN673 oraz ciepłą ramkę Master Therm. Stabilności drzwiom nadaje również system okuć SIEGENIA – HS PORTAL (nośność skrzydła przesuwnego do 400 kg).

Drzwi VetrexMotion cechują się zaletami:

Drzwi VetrexMotion max posiadają następujące zalety:

Oba systemy dostępne są w naszej ofercie drzwi tarasowych firmy Vetrex, którego jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi systemami tarasowych drzwi podnoszono-przesuwnych w naszych biurach handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, telefon: +48 91 469 27 11) i w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, telefon: +48 91 418 99 15).

Polecamy nowości w ofercie drzwi tarasowych firmy Vetrex.

«powrót