+48.914189915

2021-10-04

Najnowsza nasza promocja na drzwi Vetrex


Najnowsza nasza promocja na drzwi Vetrex

Miło nam Państwu przedstawić naszą najnowszą promocję na wybrane modele drzwi firmy Vetrex. W ramach promocji otrzymają Państwo rabat w wysokości 20% na dwa modele drzwi:

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup drzwi objętych promocją z naświetleniami w jednym zamówieniu, to one również będą objęte cenami promocyjnymi (dotyczy każdej wersji kolorystycznej drzwi).

Promocja trwa od 4 października 2021 r., ale liczba drzwi promocyjnych objętych promocją została ograniczona do 1000 sztuk. Dlatego warto skorzystać z tak dobrej oferty na wysokiej jakości drzwi naszego producenta. Drzwi Premium Vetrex dostępne są w naszych biurach handlowych w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11). Oczywiście polecamy także profesjonalny montaż zakupionych u nas drzwi Vetrex.

Model drzwi Premium Brume V0006 należą do drzwi Premium Essence. To system drzwi 3-komorowej konstrukcji profili z przekładką termiczną o głębokości konstrukcji 60 mm, dzięki temu gwarantuje uzyskanie wysokich parametrów cieplnych. Brume V0006 to drzwi o minimalistycznym wyglądzie, bez tłoczenia, decoru i szklenia. Natomiast model drzwi ROUTE V0015 zaliczamy do drzwi Premium Saveur, które cechuje prosta linia drzwi, a dodatkowa czystość stali nierdzewnej dodaje jej nowoczesnego wyglądu. Oba modele to wytrzmałe i elegancje rozwiązania dla każdego domu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą drzwi Premium firmy Vetrex na naszej stronie, a dodatkowych informacji o najnowszej promocji uzyskają Pańtwo w naszych biurach handlowych, gdzie serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, iż promocją objęte jest tylko 1000 sztuk, więc warto się odwiedzić nas jak najszybciej.

Czekamy na Państwa.

«powrót