+48.914189915

2021-06-13

Blog Cztery Ściany zaprasza do czytania


Blog Cztery Ściany zaprasza do czytania

Miło nam Państwa zaprosić do przeczytania nowego artykułu pt. "Kongres Stolarki Polskiej 2021". Wydarzenie to jest najbardziej wyczekiwanym akcentem w branży budowlanej po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią. Oczywiście obecny Kongres, który jest 15 czerwca 2021 r. także będzie miał charakter digitalowy i dostępny będzie na dwóch kanałach: YouTube i Facebook. Więcej szczegółów przeczytają Państwo na naszym blogu, gdzie serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy także na naszą stronę firmową, gdzie znajdą Państwo najnowsze trendy w stolarce okiennej i drzwiowej oraz bram garażowych. Nasz producent okien firma Vetrex, którego jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedaży, w ofercie posiada okna energooszczędne, które idealnie spełnią oczekiwania budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Także drzwi naszego producenta spełniają wszystkie normy dla tego rodzaju budownictwa, a na dodatek spełniają wszystkie walory estetyczne i funkcjonalne. Jeśli chodzi o bramy garażowe firmy Krispol - są bezpieczne, posiadają najlepsze parametry izolacji termicznej i akustycznej oraz wzornictwa. Wszystkie nasze produkty polecamy wraz z profesjonalnym montażem, który wykonuje nasza doświadczona ekipa montażowa. Pełny asortyment naszej firmy dostępny jest na naszej stronie w zakładce - oferta.

Więcej informacji o naszej działalności w branży stolarki otworowej uzyskają Państwo w naszych biurach handlowych w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11).

Zapraszamy do współpracy.

«powrót