+48.914189915

Okna PCV

Firma Vetrex rozpoczęła swoją działalność w 1997r. a od 2003r. współpracuje z firmą Veka renomowanym producentem profili PVC. Przez lata firma prężnie się rozwijała i uzupełniała swoją ofertę o nowe profile i rozwiązania techniczne, co sprawiło, że dziś Vetrex to jeden z największych producentów profili okiennych. Firma Vetrex została wielokrotnie uhonorowana nagrodami i oznaczona certyfikatami jakości.

Vetrex okna

W ofercie firmy "Vetrex" znajdują się okna PCV 5-cio i 6-cio komorowe klasy "A" które wraz z odpowiednio dobranymi szybami i kolorem będą stanowić elegancką i ciepłą ozdobę Państwa domu. Natomiast wysokiej jakości wykonanie i mocna konstrukcja o 3mm ściankach zewnętrznych zapewnią ciszę i spokój tak potrzebne w dzisiejszych czasach.


Jakość

Wyroby Vetrex posiadają europejski certyfikat standardu "CE" oraz certyfikat Niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej, IFT Q-Zert. Warunkiem jego otrzymania są regularne kontrole produkcji oraz końcowych produktów co gwarantuje jakość na europejskim poziomie.

System produkcji "Vetrex", został oparty na modelu kontroli stosowanym w koncernie "Toyota". System pozwala wykluczać wszelkie nieprawidłowości zanim jeszcze opuszczą fabrykę, dzięki jego zinformatyzowaniu. Takie rozwiązanie pozwala na podniesienie standardu obsługi Partnerów Handlowych.

Vetrex okna Vetrex oknaMontaż

Oferujemy państwu dwa systemu montażu okien PCV, które umożliwiają państwu poprawę estetyki jak i dodatkową izolację cieplną. Jednym z nich jest system "MOWO" pozwalający na montaż stolarki okiennej i drzwiowej bezpośrednio w warstwie ocieplenia, bez użycia dodatkowych konsoli nośnych. Kolejny jest system konsoli "SFS" w którego skład wchodzi wiele przyłączy i konsol. Dzięki użyciu tego systemu zwiększa się nośność okucia, dostajemy także możliwość idealnego dopasowania okna PCV względem położenia izoterm co podnosi jego izolacje cieplną.


Dodatki

Mogą państwo wyposażyć okna w liczne dodatki, na przykład: termiczna ramka "Master Therm" i Podkłady Podparapetowe. Kontakty magnetyczne "Safe +", wzmocnione okucie "WK2",bezpieczną szybę klasy "P4" oraz klamkę "Swing Secustik" i system bezpieczne dziecko "Tilt-First". Po pełne opisy zapraszamy do katalogu produktów bądź do naszych salonów gdzie wszystko państwu zaprezentujemy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów w Szczecinie i Goleniowie.