+48.914189915

2019-08-12

Bramy przemysłowe w atrakcyjnych cenach


Bramy przemysłowe w atrakcyjnych cenach

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszej promocji na wybrane produkty firmy Krispol. Tym razem w promocyjnych cenach można zakupić przemysłowe bramy segmentowe. Promocyjne ceny obejmują bramy przemysłowe wraz z renomowaną automatyką firmy GfA.

Promocja będzie obejmować aż trzy etapy do 15.09.2019 r. Niżej przedstawiamy Państwu poszczególne etapy wraz z rabatami:

Nasza promocja obejmuje segmentowe bramy przemysłowe, które cenione są przez wszystkie branże przemysłu. Idealnie sprawdzają się w małych firmach jak i większych przedsiębiorstwach. Dlatego zachęcamy wszystkie podmioty gospodarcze do zapoznania się z naszą promocją na stabilne i wytrzymałe przemysłowe bramy segmentowe firmy Krispol.

Nasza firma oferuje również profesjonalny montaż każdej zakupionej u nas bramy, zarówno przemysłowej jak i garażowej. Zapewniamy materiały i narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonania usługi oraz fachową wiedzę z zakresu montażu. Najważniejsze jest to, iż montażu dokonuje nasza doświadczona ekipa montażowa. Ponadto oferujemy Państwu pomiary, doradztwo oraz wycenę u klienta bez dodatkowych opłat.

Promocja trwa od 26.08.2019 do 15.09.2019 r.

A dlaczego warto wybrać naszą promocję? Dlatego, że oferowane przez nas przemysłowe bramy segmentowe firmy Krispol posiadają następujące cechy:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą bram przemysłowych na naszej stronie w zakładce oferta - bramy przemysłowe oraz w aktualnościach.

Zapraszamy do naszych biur handlowych:

Czekamy na Państwa.

«powrót