+48.914189915

Bramy przemysłowe

Firma Krispol jest naszym producentem także w segmencie bram przemysłowych gdzie wykorzystuje 20 lat swojego doświadczenia w produkcji bram i krat rolowanych. Natomiast gwarancją jakości są certyfikaty i nagrody jakie ten producent uzyskał przez lata swojej działalności.

Certyfikat KRISPOL Brama

Bramy przemysłowe to produkt przeznaczony do częstego użytkowania w halach przemysłowych, magazynach czy fabrykach. Głównym zadaniem takiej bramy dla przemysłu jest zabezpieczenie pomieszczenia przed nieproszonymi gośćmi jak i zapewnienie izolacyjności pomieszczenia. Większość bram w czasach obecnych zapewniają również idealną izolację akustyczną.

Bramy garażowe powinny być funkcjonalne ze względu na ich przeznaczenie i miejsce, w którym będą montowane. Powinny być wytrzymałe, solidne i odporne na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Ponadto powinny być ciche w użytkowaniu, niezawodne w obsłudze i bezawaryjne. Komfort użytkowania zapewni Państwu niezawodna automatyka do tych bram. Nowoczesne napędy mogą stworzyć duet idealny dla Państwa biznesu.

Nasza firma poleca Państwu wysokiej jakości bramy przemysłowe firmy Krispol. W szczególności polecamy Państwu bramy przemysłowe:

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy segmentowe to najczęściej kupowane bramy w przemyśle. Cieszą się powodzeniem ze względu na swoją prostą i niezawodną konstrukcję. Natomiast bramy rolowane różnią się konstrukcją. Zbudowane są w taki sposób, że pancerz bramy zwijany jest na wał umieszczony nad otworem, co zapewnia wolną przestrzeń pod sufitem. W tym przypadku ważna jest wysokość pomieszczenia.

W stałej ofercie polecamy następujące modele bram przemysłowych segmentowych:

Bramy przemysłowe rolowane

Oferta bram przemysłowych rolowanych obejmuje bramy rolowane stalowe i aluminiowe z podziałem na bramy ocieplone i nieocieplone. W przypadku bram rolowanych ocieplonych mówimy o wypełnieniu pianką poliuretanową i uszczelnieniu na całym obwodzie. Bramy nieocieplone zbudowane są z jednościennych profili stalowych lub aluminiowych. Jest to bardziej ekonomiczna wersja bramy dla przemysłu, ale z przeznaczeniem dla budynków nie wymagających izolacji termicznej.

W stałej ofercie polecamy następujące modele bram przemysłowych rolowanych:

Kraty przemysłowe rolowane

Kraty rolowane to urządzenia często wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Dostępne są stalowe i alumniowe. Kraty rolowane stalowe najlepiej sprawdzają się w przypadku otworów parkingowych, magazynowych itp. Natomiast aluminiowe wykorzystywane są w punktach handlowych, salonach jubilerskich czy galeriach handlowych. W zależności od miejsca montażu będą różnić się budową i wyglądem. Dostępne są w 200 kolorach RAL.

W stałej ofercie polecamy następujące modele krat przemysłowych rolowanych:

Wszystkie produkty dla przemysłu dostępne w naszej ofercie oferujemy wraz z profesjonalnym montażem, który wykonują nasze doświadczone ekipy montażowe. Zapewniamy materiały i narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonania usługi.