+48.914189915

Najnowsza realizacja naszej firmy w tym roku


Najnowsza w tym roku nasza realizacja w terenie. Nasza firma dokonała kompleksowej usługi montażu okien i drzwi w nowoczesnym kolorze - ciemnoszary jedwab. Kolor ten idealnie komponuje się z oknami Vetrex V82. Okna V82 to system okienny przeznaczony dla osób ceniących sobie sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania spełniające wymogi szczelności i trwałości oraz izolacji termicznej. Drugim systemem jaki zamontowaliśmy był system przesuwny vetrexMotion, który składa się z profili VEKAMOTION: skrzydło 5-komorowe o szer. 82 mm, rama 7-komorowa o szer. 194 mm, klasa A. System drzwi tarasowych o wyjątkowej wytrzymałości i niezawodnej pracy.

Oczywiście każdy dom musi mieć drzwi zewnętrzne. Naszym zadaniem był montaż drzwi stalowych firmy KMT. Nasz producent dba nie tylko o wysokiej jakości wykonanie drzwi, ale także elegancję i nowoczesny design.

Jeśli nie mają Państwo pomysłu na kolor i dobór stolarki okiennej i drzwiowej, to zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji. Może to będzie zachęta do spełniania swoich marzeń z naszymi produktami.

Życzymy miłego oglądania.

«powrót