+48.914189915

DRE


"Drzwi DRE" to Drzwi Dobrych Wnętrz. Takie hasło przyświeca naszemu producentowi polskiej marki od 1989 roku. Wysoka jakość, innowacyjne rozwiązania i rozpoznawalność marki na całym świecie zaspokoi potrzeby wszystkich naszych klientów poszukujących dobrego gustu i wysokiej jakości produktu.

Drzwi DRE to szeroki wybór drzwi, od klasycznych po nowoczesne wzory, od matowych po błyszczące, także z możliwością nadruku lub malowania. W stałej ofercie polecamy Państwu drzwi m.in. wejściowe, szklane, przesuwne, płytowe, techniczne, składane czy ramowe. Wszystkie typy drzwi produkowane są z myślą o zaspokojeniu potrzeb użytkowników na cały świecie uwzględniając rodzaj wykończenia, właściwości użytkowania i wyróżnienie czymś, czego nie mają inni. Dlatego też drzwi DRE znane są zarówno w naszym kraju, jak i aż w 16 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech czy Holandii.

Drzwi DRE produkowane są z najwyższej jakości surowców, sprowadzanych od certyfikowanych dostawców z Polski i Europy. Także innowacyjne metody (DRE Direct, DRE Print, Laser Edge) wyróżniają drzwi naszego dostawcy z dużej konkurencji producentów stolarki drzwiowej.

«powrót