+48.914189915

Drzwi

drzwi wewnętrzne zewnętrzneNasza firma współpracuje z wieloma uznanymi producentami drzwi a w tym: KMT, POL SKONE, PORTA, WIKĘD, CAL, DOORSY. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu drzwi, które będą spełniać określone warunki techniczne i normy jakościowe (klasa odporności na włamanie, współczynnik izolacji akustycznej, klasyfikacja przeciwpożarowa i dymnoszczelna). Oferujemy drzwi zewnętrzne drewniane i stalowe oraz wewnętrzne różnego typu. Szeroka baza modeli, pokryć i kolorystyki stwarza możliwość dopasowania drzwi do każdego wnętrza.

drzwi firmy KTM

Firma KMT powstała w 1967 roku jako mały zakład ślusarski, który dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości założycieli stał się liderem na krajowym rynku. Ich asortyment obejmuje drzwi stalowe wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe. W obecnych czasach KMT zdobywa nagrody takie jak "Laur Klienta 2011", "Gepard Biznesu 2010", "Gazele Biznesu 2011". Ponadto firma posiada certyfikaty "ITC", "CE" oraz polski znak budowlany, co oznacza, iż produkty tej marki spełniają wszystkie najwyższe normy krajowe jak i europejskie. Wizją KMT jest długofalowy rozwój i zapewnienie najwyższej jakości dzięki użyciu najnowszych technologii.

drzwi PORTA

Porta Drzwi działa na rynku już od ponad 20 lat, jest wiodącym producentem wysokiej jakości drzwi, a także pionierem w tej gałęzi rynkowej. Drzwi tej firmy od lat goszczą w polskich domach zmieniając wygląd naszych wnętrz. Firma ta rozwija się w oparciu o światowe trendy i technologie produkcji. To Porta jako pierwsza wprowadziła takie rozwiązania jak regulowana ościeżnica opasająca mur oraz ościeżnicę "Porta System Elegance" dla skrzydeł bezprzylgowych.

drzwi POL-SKONE

POL-SKONE to marka powstała w 1990r. i w ciągu 23 lat stała się jedną z najbardziej prosperujących firm w dziedzinie stolarki budowlanej. Firma ta oferuje państwu drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne(malowane, okleinowane, fornirowane, laminowane), drzwi wejściowe a także, ościeznice, listwy drzwiowe i przypodłogowe. POL-SKONE posiada trzy wpełni skomputeryzowane zakłady produkcyjne. Ich drzwi produkowane są od zera z najlepszych gatunkowo drzew rosnących tylko w polskich lasach.

drzwi firmy DOORSY

Doorsy to firma działająca od 2001 roku i specjalizująca się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych. Produkowane przez tą firmę drzwi uzyskały wiele certyfikatów oraz aprobat co świadczy o ich wysokiej jakości.

drzwi DRE

Drzwi DRE to polska marka drzwi o wszechstronnym zastosowaniu w budownictwie mieszkaniowym działająca od 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu drzwi naszego producenta daje naszym Klientom możliwości szerokiego wyboru drzwi wejściowych, szklanych, przesuwnych, ramowych, technicznych, płytowych czy składanych. Nowoczesne i innowacyjne technologie wykorzystywane do produkcji drzwi oraz bogate wzornictwo zmienią nie jedno wnętrze domu czy mieszkania. Rozpoznawalność i wysoka jakość wykonania cechują nasze drzwi DRE.

drzwi marki CAL

Cal powstała w 1986 roku, zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Firma rozpoczyna produkcję już od dłużycy pochodzącej z państwowych lasów aż po gotowe drzwi, co dzięki kontroli każdego etapu produkcji pozwala uzyskać tak wyjątkową jakość. Cal posiada ok. 40 podstawowych wzorów i dużą ilość kolorów, uzupełnianych naświetlami.

drzwi Wikęd

WIKĘD to renomowany producent drzwi stalowych dysponujący wykwalifikowaną kadrą oraz najnowszymi maszynami co zapewnia ich produktom możliwie najwyższą jakość. Od początku działalności firma ta współpracuje z najlepszymi producentami komponentów. Wikęd posiada szereg atestów i certyfikatów gwarantujących wysoką jakość produktów.