+48.914189915

Bramy garażowe

W ofercie posiadamy bramy garażowe renomowanego producenta Krispol - to producent bram garażowych który rozpoczął produkcję w 1991 roku od żaluzji poziomych. Dziś produkuje bramy i kraty rolowane oraz bramy segmentowe. Natomiast gwarancją jakości tego producenta są liczne certyfikaty oraz nagrody jakie uzyskał przez ponad 20 lat swej działalności.

Certyfikat KRISPOL Brama


Bramy garażowe dla domu to oferta bram garażowych segmentowych, rolowanych i drzwi garażowych.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe to najpopularniejsze bramy, które idealnie wykorzystują przestrzeń garażu oraz pozwalają na stworzenie niepowtarzanych rozwiązań na nasze potrzeby. Bramy segmentowe dopasujemy do różnych typów garaży, małych i dużych. Bramy te posiadają bardzo dobre parametry izolacji cieplnej, a panele o grubości 60 mm to najcieplejsze bramy przeznaczone do domów energooszczędnych i pasywnych. Są bezpieczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. W połączeniu z niezawodną automatyką do bram stworzą bezpieczny azyl dla Państwa domu i rodziny.

W skład naszej oferty bram garażowych dla domu firmy Krispol wchodzą następujące modele bram:

Bramy garażowe rolowane

Bramy rolowane zbudowane są z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliurytanową, które zwijane są na wał nawojowy i ukryte w skrzynce obudowy. Brama rolowana montowana jest w nietypowych miejscach i pozwala na oszczędność przestrzeni garażowej. Parametry bramy rolowanej mogą osiągać na wysokości ponad 3 m i szerokości nawet do 4,5 m. Ponadto bramy te są bardzo bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ montowany jest hamulec bezpieczeństwa niekontrolowanego opadania rolety.

Modele bram rolowanych dostępnych w naszej ofercie to:

Bramy garażowe rolowane montuje się w pomieszczeniach gospodarczych i w garażach, gdzie instalacje zajmują miejsce pod sufitem.