+48.914189915

2015-10-09

Poszukujemy najciekawszych modeli drzwi


Poszukujemy najciekawszych modeli drzwi

Wybór w modelach i kolorystyce drzwi jest przeogromny. Nasza firma również dysponuje szeroką ofertą renomowanej firmy Porta. Jedynie w skrócie przybliżymy Państwu kilka modeli drzwi, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów:

PORTA VECTOR PREMIUM - drzwi pokryte nową farbą Premium Biała, która sprawia wrażenie gładkich i idealnie pokrytych. Nowa folia finisz sprawia, iż kolor idealne przylega do ościeżnicy. Wszystko to daje efekt minimalizmu drzwi, a drzwi wybierane są do pomieszczeń nowoczesnych i przestronnych.

PORTA KONCEPT - to klasyka połączona z nowoczesnością. Ponadczasowe wzornictwo, prostota i elementy drewniane tworzą niesamowity klimat. Model Koncept cieszy się uznaniem wśród sympatyków koloru dąb szkarłatny, cechujący się dość ciemną i jednocześnie ciepłą barwą.

PORTA GRANDE - subtelna elegancja i symbol nowoczesności. Drzwi tego modelu zaopatrzone są w poprzeczną belkę, która nadaje drzwiom wyjątkowości. Oprócz bieli, możemy wybrać dowolny kolor pasujący do naszego pokoju.

PORTA LINE - wyjątkowe modele drzwi, w które wkompnowane jest skrzydło aluminiowe intarsje. Nadają się do eleganckiego domu oraz nowoczesnego biura. Największą popularnością wśród barw cieszy się dąb szkarłatny, jak w modelu KONCEPT.

W naszym biurze mogą Państwo obejrzeć modele drzwi Porta. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania odnośnie drzwi.

Zapraszamy.

«powrót