+48.914189915

2024-04-24

Brama garażowa z pakietem PREMIUM


Brama garażowa z pakietem PREMIUM

Bramy garażowe stanowią priorytetową ofertę stolarki otworowej. W naszej ofercie polecamy wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe firmy Krispol. Nasz producent doskonale zna potrzeby naszych klientów, stąd nasza oferta zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

W ostatni czasie w ofercie bram możemy zaproponować Państwu Markę Krispol, czyli pakiet PREMIUM dla segmentowej bramy garażowej 40 mm i 60 mm. W skład tego pakietu wchodzą:

System ciepłego montażu

System ciepłego montażu to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć straty cieplne w budynku i jednocześnie zredukować energię niezbędną do ogrzania garażu. Jeśli nasi klienci wybiorą bramę garażową z pakietem PREMIUM, to otrzymają w promocyjnej cenie system ciepłego montażu.

Pakiet podwyższający odporność na włamanie do klasy RC2

Klienci decydujący się na bramę z pakietem PREMIUM od KRISPOL otrzymają pakiet RC2 w promocyjnej cenie. System dodatkowych zabezpieczeń, który utrudnia dostęp do garażu osobom niepowołanym, a w skład wchodzi pakiet wzmocnień:

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości bramy garażowej z niezawodnym pakietem bezpieczeństwa, to nasza Marka Krispol jest idealna. Natomiast ciepły montaż gwarantuje uzyskanie najwyższych parametrów izolacji termicznej bramy.

Zapraszamy do naszych biur handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11) i Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15), gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i montażu bram garażowych i przemysłowych.

«powrót