+48.914189915

2024-02-01

Promocja z atrakcyjnym rabatem od firmy Vetrex


Promocja z atrakcyjnym rabatem od firmy Vetrex

Miło nam Państwa zaprosić do skorzystania z najnowszej akcji promocyjnej firmy Vetrex pt. "Promocja 1/2024". Jak sama nazwa wskazuje, to pierwsza w tym roku promocja na produkty naszego producenta. Cieszymy się, że możemy zaoferować kompleksową ofertę dla stolarki otworowej. Bowiem warunkiem skorzystania z rabatów jest zakup stolarki okiennej wraz z systemami podnoszono-przesuwnymi w technologii PVC lub aluminium lub stolarki okiennej wraz z bramą garażową Vetrex bądź wszystkich tych produktów jednocześnie. Wtedy uzyskają Państwo rabat do 40%.

Promocją objęte są wszystkie:

Ponadto w trakcie trwania akcji promocyjnej zamiennie do dodatkowego rabatu na okna, ukryte zawiasy w systemach LUM UP lub V82 będą oferowane Państwu bez dodatkowych dopłat.

Promocja trwa od 31.01.2024 r. do dnia 06.03.2024 r.

Zapraszamy mieszkańców Szczecina, Goleniowa i całego województwa zachodniopomorskiego do zapoznania się z warunkami promocji pod podanymi niżej adresami:

Nasza firma poleca także profesjonalny montaż okien i drzwi premium firmy Vetrex.

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 16.00. Pomiary również możliwe w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy.

«powrót