+48.914189915

2023-08-16

Drzwi stalowe do każdego domu


Drzwi stalowe do każdego domu

Drzwi wejściowe powinny zapewniać pełne bezpieczeństwo (antywłamaniowe), szczelność oraz cichość użytkowania. Dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego zalecane są dodatkowo drzwi o odpowiednich parametrach izolacyjnych. Tego typu drzwi powinny być również estetyczne, dopasowanego do elewacji budynku i być wizytówką każdego domu. W naszej ofercie drzwi zewnętrznych znajdą Państwo wyjątkowo wytrzymałe i nowoczesne wzornictwo drzwi stalowych firmy KMT.

Drzwi wejściowe to drzwi zewnętrzne, dlatego muszą wyróżniać się nie tylko technologią, ale ciekawym wzornictwem. Drzwi stalowe firmy KMT mają bogatą szatę drzwi, które wyróżnią Państwa posesje na tle innych użytkowników. Nasza firma poleca następujące modele i linie drzwi stalowych:

Na naszej stronie i na profilu Fb zamieściliśmy wybrane modele drzwi stalowych naszego producenta. Oczywiście świadczymy usługę montażu zakupionych u nas drzwi zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Technologia zawsze jest po naszej stronie - produkt + montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą drzwi stalowych firmy KMT.

«powrót