+48.914189915

2022-12-01

Nowość - system drzwi tarasowych Vetrex AluSlide


Nowość - system drzwi tarasowych Vetrex AluSlide

Miło nam zaprezentować Państwu najnowszy system drzwi tarasowych - Vetrex AluSlide. Nowy system to najnowsze rozwiązanie innowacyjne i techologiczne naszego producenta okien i drzwi Premium firmy Vetrex. Drzwi tarasowe to najlepszy system okienny dla nowo budowanych domów, gdzie mamy zaprojektowane wyjście na taras i ogród.

Największą zaletą nowych drzwi jest zastosowanie wielkoformatowych przeszkleń. Drzwi zaprojektowano z przeszklenia stałego i skrzydła przesuwnego, a aluminiowe profile cechują się wysoką wytrzymałością. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość stworzenia przeszkleń o ogromnych rozmiarach – nawet do 6,5 m na 3 m. Dodatkowo drzwi tarasowe zbudowano w systemie podnoszono-przesuwnym, co pozwala na jeszcze większe oszczedności przestrzeni we wnętrzu, a otwiera się je wzdłuż - nie w głąb pomieszczenia.

Zawsze duże przeszklenia kojarzą się z dużą utratą ciepła, ale nie w tym przypadku. Współczynnik przenikania ciepła Uw dla naszych drzwi wynosi od 0,73 W/(m²·K), a przepuszczalność powietrza jest w najwyższej klasie 4. Wszystko to tworzy najlepszy zestaw parametrów izolacji termicznej i oszczędności strat ciepła. Ponadto system charakteryzuje się wysoką wodoszczelnością, co także wpływa na wysoką energooszczędność budynku.

Oczywiście musimy przywołać walory estetyczne systemu. Dzięki zastosowaniu aluminium umożliwiono zmniejszenie profili okiennych nawet do 47 mm szerokości słupka środkowego, a smukłość profili robi wrażenie niewidocznych. Do wykończenia profili użyto wysokiej jakości lakierów proszkowych pozwalających na uzyskanie odpowiedniego nasycenia koloru. Dodatkowo powłoka jest odporna na działanie promieniowania UV, a tym samym nie zmienia barwy z upływem czasu.

Jeśli poszukują Państwo wielkoformatowego przeszklenia w swoim domu bez obaw na utratę ciepła, to polecamy nasz nowy system drzwi tarasowych Vetrex AluSlide.

Dodatkowych informacji o nowym systemie Vetrex AluSlide i produktach firmy Vetrex udzielą nasze biura handlowe w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11) i w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15).

Nowoczesne i wielkoformatowe drzwi tarasowe tylko u nas.

Zapraszamy i polecamy.

«powrót