+48.914189915

2022-11-07

Black Week z naszym producentem bram garażowych


Black Week z naszym producentem bram garażowych

Black Friday, czyli Czarny Piątek to nie tylko zakup odzieży i butów w korzystnej cenie, ale także zakup w korzystnej cenie bram garażowych. Bowiem nasz producent bram garażowych, firma Krispol, przygotowuje atrakcyjną ofertę związaną właśnie z Black Friday. To globalna akcja promocyjna na wybrane produkty, które można kupić w wyjątkowych cenach i takie wyjątkowe ceny będą czekać na Państwa nie jednego dnia, ale cały tydzień. Bowiem od 21 listopada do 26 listopada 2022 r. będzie obowiązywać Black Week.

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości bram garażowych to najlepsza okazja do zakupu stolarki otworowej w najkorzystniejszych cenach. Szczegóły akcji promocyjnej Black Week przekażemy za pośrednictwem naszej strony oraz w biurach handlowych w Szczecinie, ul. Goleniowska 13, telefon: +48 91 469 27 11 oraz w Goleniowie, ul. Gen. Wł. Andersa 7, telefon: +48 91 418 99 15.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wcześniej naszych biur handlowych do obejrzenia i porównania ofert handlowych produktów firmy Krispol. Nasi pracownicy udzielą niezbędnych danych technicznych każdego produktu naszego producenta.

Budowa lub modernizacja domu to dla Ciebie pilny temat! Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz.

Polecamy się na Black Week.

Szczegóły wkrótce.

«powrót