+48.914189915

2022-09-16

Klamki do drzwi wewnątrznych


Klamki do drzwi wewnątrznych

Klamki do drzwi najczęściej wybieramy pod kątem kształtu i koloru. W obecnej ofercie producentów drzwi mamy bardzo szeorki wybór klamek wyprodukowanych z różnych materiałów, o różnej strukturze powłoki i różnych kształtach. W ofercie naszego dostawy firmy Porta znajdą Państwo ponad 30 modeli klamek do samych drzwi wewnętrznych. Polecamy m.in.:

Wybór klamek jest tak duży, że trudno prawidłowo dobrać klamkę do drzwi klasycznych czy nowoczesnych. Bowiem do drzwi klasycznych poszukiwać będziemy klamki ze zdobieniami w formie eleganckich frezów czy delikatnych przeszkleń lub z długim szyldem. W przypadku drzwi nowoczesnych najlepiej pasować będzie klamka o surowym, minimalistycznym wzornictwie. Kolor klamki powinien komponować się z odcieniem pokrycia skrzydła drzwi i zawiasów. Ponadto klamki powinny być wygodne w użytkowaniu, poręczne, ale także dopasowane do stylu i wagi drzwi oraz rodzaju pomieszczenia.

Jeśli trudno Państwu zdecydować jaką klamkę zakupić do swoich wyjątkowych drzwi wewnętrznych, to zapraszamy do naszych biur handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13) i w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7). Nasi pracowniy udzielą niezbędnych rad, które idealnie sprawdzą się zarówno w wyborze drzwi, jak i klamek.

Pomożemy dopasować każdą klamkę.

Zapraszamy.

«powrót