+48.914189915

2022-07-31

Drzwi zewnętrzne w promocyjnej cenie


Drzwi zewnętrzne w promocyjnej cenie

W "Promocji jubileuszowej" drzwi zewnętrzne premium 70 i naświetla można zakupić z rabatem w wysokości 10%. To jedyna okazja do zakupu tak wyjątkowych pod każdym względem drzwi zewnętrznych u naszego producenta. Drzwi Premium to drzwi o oryginalnych walorach takich jak: kolorystyka, wzornictwo, wykonanie i wykończenie. Drzwi Premium dopasowane są w każdym detalu jak:

Drzwi zewnętrzne Premium o głebokości zabudowy 70 mm i naświetla w promocyjnej cenie można zakupić do końca sierpnia br. Bowiem do 31 sierpnia 2022 r. trwa "Promocja jubileuszowa", o której szerzej pisaliśmy na naszej stronie w aktualnościach.

Zapraszamy Państwa do naszych biur handlowych przez całe wakacje. Polecamy profesjonalny montaż produktów objętych promocją. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Pomiary również możliwe w godzinach popołudniowych.

Biura handlowe:

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży okien i drzwi Vetrex, dlatego wybór odpowiednich produktów będzie szybki i łatwy. Zachęcamy do skorzystania z naszej jubileuszowej promocji.

Polecamy.

«powrót