+48.914189915

2022-05-28

Pakiet bezpieczeństwa - drzwi Porta


Pakiet bezpieczeństwa - drzwi Porta

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu drzwi Porta. Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z naszym producentem wysokiej jakości drzwi, możemy Państwu zaproponować specjalny "Pakiet bezpieczeństwa", który chroni Państwa interesy od momentu pomiaru aż do końca procesu zakupu drzwi.

Zgłoszenie usterki drzwi Porta jest wyjątkowo proste, a polega na:

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z naszego pakietu? Oto trzy kroki:

  1. dokonać zakupu kompletu produktów porta: drzwi, ościeżnicę i klamkę
  2. zamontować je korzystając z usługi Autoryzowanej Grupy Montażowej
  3. dokonać rejestracji na stronie producenta w terminie 30 dni od daty montażu.

Bez wychodzenia z domu za pomocą internetu przez 24/7 można zgłosić taką usterkę, a zgłoszenie nie wymaga dodatkowych dokumentów. Odpowiedź jest szybko. Pakiet ten to kompleksowa usługa, która gwarantuje Państwu bezpłatną regulację i konserwację drzwi przy każdej wizycie serwisowej, wysoką jakość produktów, a naprawa usterki odbywa się wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanego serwisu fabrycznego.

Pakiet bezpieczeństwa to ochrona na całe Twoje zamówienie przez okres 5 lat! Po zgłoszeniu każdy z Państwa otrzymuje dedykowany numer kontaktowy do opiekuna PORTA po zalogowaniu. Dzięki temu realizacja usterki jest jeszcze szybsza.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie "Pakietu bezpieczeństwa" to zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, telefon: +48 91 469 27 11) i w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, telefon: +48 91 418 99 15). Polecamy szeroki wybór drzwi PORTA oraz naszą nową usługę.

Zapraszamy.

«powrót