+48.914189915

2022-01-23

Targi Budma na blogu Cztery Ściany


Targi Budma na blogu Cztery Ściany

Na naszym portalu budowlanym Cztery Ściany zamieściliśmy artykuł poświęcony tegorocznej jubileuszowej 30 edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma w Poznaniu. Tak jak każdego roku nie zabraknie najnowszych technologii wykorzystywanych w naszej branży, ale także nowych maszyn budowlanych, materiałów budowlanych czy technik budowlanych. Na blogu znajdą Państwo pełny zakres tematyczny, ale podpowiemy, iż towarzyszyć Budmie będą takie imprezy jak: INTERMASZ, INFRATEC i KOMINKI. Oczywiście nie zabraknie warsztatów, pokazów z użyciem najnowszych maszyn i materiałów budowlanych, jak i konferencji czy szkoleń. Zapraszamy do czytania.

Tych z Państwa, którzy nie mogą wybrać się do Poznania na targi, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stolarki otworowej, a przede wszystkim z ofertą okien Premium firmy Vetrex oraz bram garażowych i przemysłowych firmy Krispol. Pełne oferty naszych produktów dostępne są zarówno na naszej stronie w zakładce - produkty, jak i w naszych biurach handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, telefon: +48 91 469 27 11) i Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, telefon: +48 91 418 99 15).

Zachęcamy także do skorzystania z obecnej naszej promocji na automatykę STARCUS firmy Krispol, o której szeszej piszemy w aktualnościach.

Polecamy.

«powrót