+48.914189915

2021-05-28

Akcesoria do okien - parapety


Akcesoria do okien - parapety

Nasza oferta skupia się na szerokiej ofercie okien firmy Vetrex, ale dla naszych klientów mamy duży wybór parapetów, które są niezbędne do obróbki montażowej okna. W stałej ofercie polecamy Państwu zarówno parapety wewnętrzne, jak i parapety zewnętrzne. Parapety wewnętrzne pełnią głównie rolę ozdobną w pomieszczeniu, ale już parapety zewnętrzne chronią mur budynku przed spływającą wodą, a tym samym przed wilgocią i notorycznym brudem.

W skład oferty parapetów wewnętrznych zaliczamy:

Oferta parapetów wewnętrznych jest trochę większa i składa się z:

Opis każdego rodzaju parapetu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce produkty - parapety. Jeśli mają Państwo więcej pytań odnośnie wykonania i montażu naszych parapetów, to zapraszamy do naszych biur handlowych w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11), gdzie nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji.

Przypominamy, iż do 8 czerwca mogą Państwo skorzystać z naszej wiosennej promocji na wybrane produkty firmy Vetrex. Oczywiście montaż okna z parapetem to duet idealny.

Polecamy.

«powrót