+48.914189915

2021-04-12

Okna uchylno-przesuwne firmy Vetrex


Okna uchylno-przesuwne firmy Vetrex

Lekkie i precyzyjne przesuwanie skrzydeł to jedna z wielu zalet naszego systemu okien uchylno-przesuwnych firmy Vetrex. System nasz wykorzystywany jest w przypadkach, gdzie liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni pomieszczenia. Oknem możemy sterować ręcznie poprzez użycie nawet jednej ręki, czyli skrzydło okna płynnie przechodzi z pozycji zamknięcia do uchylenia.

System okien uchylno-przesuwnych to maksymalna szerokość konstrukcji 2,7 m, a wysokości 2,5 m. Zbudowany na profilach Veki 6-cio komorowych (90 mm), wyposażony jest w pakiet szybowy - 2-komorowe zespolenie szyb Ug=0,5 lub Ug=0,7 W/(m²·K) wg EN673. Dzięki zastosowaniu ciepłej ramki międzyszybowej Master Therm, obniża się ryzyko skraplania się wody na szybach. Natomiast zastosowanie okuć ROTO NT DESIGNO z krytą stroną zawiasową, sprawia, że okucia są niewidoczne i niezwykle mocne, co ułatwia przytrzymanie skrzydła okiennego o wadze do 150 kg.

Nasz system uchylno-przesuwny cechuje się bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej uzyskanymi dzięki zastosowaniu:

Nasze okno uchylno-przesuwne idealnie sprawdzi się w kuchni czy biurze. To szybkie i sprawne otwieranie okna, kiedy po otwarciu skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia, ale chowają się równolegle jedno za drugim.

Nasza firma poleca Państwu ofertę drzwi tarasowych firmy Vetrex. Oczywiście więcej informacji uzyskają Państwo w naszych biurach handlowych w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11). Polecamy także profesjonalny montaż wszystkich naszych produktów stolarki okiennej i drzwiowej oraz bram garażowych firmy Krispol.

Polecamy okna uchylno-przesuwne firmy Vetrex.

«powrót