+48.914189915

2021-02-24

Doskonałe okno od firmy Vetrex


Doskonałe okno od firmy Vetrex

Okno LUM’UP to okno firmy Vetrex, którego jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedaży. Nasza oferta stolarki okiennej skupia się wokół najwyższej jakości okien naszego producenta, który ceniony jest za rzetelne i nowoczesne podejście do swoich wszystkich produktów.

Stworzenie okna LUM’UP miało zagwarantować wpuszczenie jak największej ilości naturalnego światła. Udało się to dzięki zastosowaniu niskiemu złożeniu ramy i skrzydła, wąskiemu zestawowi słupka ruchomego, a także zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Lt na poziomie aż 74%. Wszystkie te zabiegi pozwoliły na zapewnienie pomieszczeniom o 27% więcej światła niż pozostałe okna.

Okno LUM’UP w wersji standardowej to:

Okno LUM’UP to połączenie klasyki z nowoczesnością dzięki temu pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Ponadto ukryte zawiasy są niewidoczne dla oka i nie deformują uszczelek, co za tym idzie - zachowują wysoką szczelność okna. Dodatkowo minimalistyczny design podkreśla jego charakter elegancji i estetyki. Nasze okno posiada najlepsze parametry izolacji termicznej, gdzie współczynnik przenikalności ciepła dla okna referencyjnego jest na poziomie Uw = 0,8 W/(m²·K).

Nasza firma poleca Państwu ciepły montaż każdego okna, który zachowa swoje najwyższe parametry izolacji termicznej. Gwaratujemy Państwu pełną ofertę stolarki okiennej firmy Vetrex wraz z profesjonalnym montażem w naszych biurach handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11) i w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15).

Polecamy okno LUM’UP firmy Vetrex.

«powrót