+48.914189915

2021-02-12

Brama garażowa segmentowa - wzór kasetony


Brama garażowa segmentowa - wzór kasetony

Bramy garażowe segmentowe to najczęściej wybierane bramy przez naszych klientów indywidualnych. Tego typu bramy cechują się bardzo dużą funkcjonalnością i estetycznością. Ale najważniejszą zaletą bram segmentowych jest ich wszechstronność, która przejawia się w kilku wariantach do wyboru np. z drzwiami, z napędem czy drzwi garażowe dwustrzydłowe. Nasi klienci mają również wybór z jakiego materiału ma być zrobiona owa brama.

W naszej ofercie bram segmentowych firmy Krispol mamy do dyspozyji bramy wykonane ze stali lub aluminium. Wnętrze bramy wypełnione jest pianką poliuretanową, która jest jednym z elementów zapewniających najlepsze parametry izolacji termicznej. Oczywiście wpływ na energooszczędność bramy mają m.in. grubość paneli oraz wzmocniony system uszczelnień. Także trwałość, solidność wykonania i bezawaryjna praca bramy mają duże znaczenie dla codziennego użytkowania.

Polecamy Państwu najcieplejszą bramę naszego producenta - VENTE K2 RFS 60 bez tłoczeń, która posiada ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości. Bez tłoczeń polecamy także bramę VENTE K2 RF o prostej, eleganckiej formie pasująca do każdego stylu architektonicznego. Natomiast z bram z tłoczeniami polecamy bramy segmentowe VENTE K2 RC (wąskie tłoczenie) i VENTE K2 RS (tłoczenie szeorkie). Ale w szczególności polecamy bramę garażową segmentową VENTE K2 RA, która charakteryzuje się ciekawym wzorem - kasetonów. Kasetony wyróżniają bramę z daleka, gwarantując jej poczucie smaku, elegancji i uroku.

Nasza firma poleca Państwu szeroki wybór bram garażowych firmy Krispol wraz z profesjonalnym, ciepłym montażem. Dobrze przeprowadzony montaż gwarantuje Państwu zachowanie pełnych parametrów izolacji termicznej, a tym samym gwarancję energooszczędności.

Więcej informacji o wszystkich bramach garażowych firmy Krispol udzielą doświadczeni pracownicy naszych biur handlowych w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11) i Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15).

Polecamy solidne bramy garażowe firmy Krispol.

«powrót