+48.914189915

Twoje okno na świat...

okna i drzwi z PCV, aluminium i drewna

okna SzczecinOkna z PCV i aluminium dla klientów z takich miast jak Szczecin, Goleniów, Stargard i innych miejscowości regionu zachodniopomorskiego oraz szeroko pojęta stolarka otworowa to główny obszar działalności firmy MATEK. Nasza szeroka oferta obejmuje wysokiej jakości okna energooszczędne firmy Vetrex, a także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wiodących na rynku producentów oraz szeroki wachlarz produktów stolarki otworowej, takich jak bramy garażowe i przemysłowe, żaluzje fasadowe a także parapety.

Zakup okien, drzwi, rolet, czy też bram garażowych należy potraktować nie jako koszt, ale jako inwestycję, która będzie procentować w przyszłych latach. Dlatego na naszej stronie internetowej zamieszczamy informacje, które pomogą Państwu podjąć trafną decyzję dotyczącą zakupu okien PCV, drzwi, rolet zewnętrznych i bram garażowych.

Okna oferowane przez firmę MATEK wychodzą naprzeciw najnowocześniejszym trendom w budownictwie związanym z ograniczaniem strat ciepła, budownictwem pasywnym i ekologicznym. Linia okien Premium, dostarczanych przez firmę Vetrex, której jesteśmy autoryzowanym salonem, została stworzona właśnie z myślą o domach pasywnych i charakteryzuje się wielokomorowym, szerokim profilem, pakietami szybowymi o zwiększonej izolacji cieplnej i wysokiej jakości uszczelkami z tworzywa EPDM.

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem w sprzedaży i montażu okien i drzwi. Zapewniamy gwarancję do 9 lat na okna Premium i 2 lata na pozostałe produkty, a także gwarancję na montaż i serwis w trakcie gwarancji, wycenę i pomiary u klienta oraz przede wszystkim szybką i wyczerpującą telefoniczną informację o produkcie, montażu i cenie.

Zapraszamy klientów ze Szczecina i okolicznych miejscowości do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą okien z PCV i aluminium w naszym katalogu produktów. Znajdziecie tam Państwo również szczegółową specyfikację pozostałych produktów z naszej oferty szeroko pojętej stolarki otworowej. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas okna spełnią wszelkie Państwa oczekiwania i będą Państwu służyć z powodzeniem przez wiele lat.


więcej

promocje


Promocja PROMO 1 PLN na produkty WIKĘD w salonach MATEK

Firma MATEK informuje, że jako autoryzowany diler produktów WIKĘD, bierze udział w wyjątkowej promocji "PROMO 1 PLN". Ta niezwykła oferta...

Promocja letnia Vetrex w salonach MATEK

Ciesz się latem z okazjami od Vetrex! Firma MATEK, jako autoryzowany partner firmy Vetrex, zaprasza na wyjątkową promocję letnią, która...

Napęd solarny STARCUS w niezwykłej cenowej ofercie!

Firma MATEK, autoryzowany salon sprzedaży produktów KRISHOME, ma przyjemność ogłosić wyjątkową promocję na napęd solarny STARCUS....

zobacz wszystkie promocje »


aktualności